Térkép


Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 8.


Nagyobb térképre váltás

Facebook

MÉHECSKE CSOPORTOSOK A NAGY SPORTÁGVÁLASZTÓN
2019.10.09 14:03
MÉHECSKE CSOPORT

Sárga méhecske csoportos gyermekek a Nagy Sportágválasztón

 

Intézményünk kiemelt feladatta az egészséges életmódra nevelés, melynek része a mozgás, a sport. Nagyon szerencsés az óvodánk, hogy minden évben részese lehet egy ilyen eseménynek.

2019. szeptember 13-án a Sárga Méhecske csoportba járó gyermekek első alkalommal látogattak el a Nagy Sportágválasztó sokszínű programjára. A gyermekek lelkesek, érdeklődőek, aktívak voltak, megtekintettük a nagyok sportjait. Örömmel próbálták ki az életkoruknak megfelelő mozgásformákat: floorballt, különféle eszközökkel mozgásos játékokat, lovakat simogattunk.

A nagyszínpad előtt gyönyörködtek az iskolás gyermekek bemutatójában: hullahopp karikázó és mazsorett csoportokat nézhettünk meg.

A délelőtt látottakról a gyermekek lelkesen meséltek a szüleiknek. Biztattuk a szülőket is, hogy a Nagy Sportágválasztó második napjára közösen látogassanak el, mert egy csodálatos napot tölthetnek a gyermekükkel, mely lehetőséget nyújt különféle sportolási lehetőségek megismerésérére, megszerettetésére.

Kapcsolat

Intézmény elérhetőségei:
Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 8.
Telefon.: 261-8963, 4312-7371, Fax: 261-8963
Óvodavezető: Fenyvesiné Huller Tímea
E-mail: gesztenyeovi8(kukac)gmail.com

@ 2014 Budapest, X. kerületi Gesztenye Óvoda   |   All rights Reserved.