Térkép


Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 8.


Nagyobb térképre váltás

Facebook

NÉPMESE NAPJA A MÉHECSKE CSOPORTBAN
2019.10.09 14:46
MÉHECSKE CSOPORT

Népmese napja a Sárga Méhecske csoportban

Szeptember 30.

„Őseinktől kincsekkel teli tarisznyát kaptunk örökségbe, de mintha egyre gyakrabban tétlenül néznénk ennek háttérbe szorulását, elfelejtését. Vegyük birtokba, ismerjük meg, fényesítsük újra és adjuk tovább az eleinktől kapott, élethosszig érvényes, értékes, unokáink számára is feltétlenül megőrzendő, mesebeli kincseket!”

(Részlet a Magyar Olvasástársaság 2005-ös felhívásából)

A Méhecske csoportban ezen a héten a népmesék, a mesehallgatás kiemelt szerepet kapott.

Az óvó nénik meséje mellett, nagy örömünkre Nagy Attila óvodásunk édesanyja eljött és mesélt a csoportunknak, mely egy csodálatos, különleges élményt jelent a gyermekeknek. A mesét találós kérdésekkel egészítettük ki, mely a csoportunk kedvenc tevékenysége. Az Állatok világnapjára készülve, kedvenc állatokról szóló népmeséiket hallgathatták meg a gyermekek.

       

       

Kapcsolat

Intézmény elérhetőségei:
Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 8.
Telefon.: 261-8963, 4312-7371, Fax: 261-8963
Óvodavezető: Fenyvesiné Huller Tímea
E-mail: gesztenyeovi8(kukac)gmail.com

@ 2014 Budapest, X. kerületi Gesztenye Óvoda   |   All rights Reserved.